MM3Z16VT1G
Numer produktu DigiKey
MM3Z16VT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MM3Z16VT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MM3Z16VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MM3Z16VT1G
Opis
DIODE ZENER 16V 300MW SOD323
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 16 V 300 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOD-323
Modele EDA/CAD
MM3Z16VT1G Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 11.2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Tolerancja
±6%
Moc - maks.
300 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
40 Ohms