MJE15030G
Numer produktu DigiKey
MJE15030GOS-ND
Producent
Numer produktu producenta
MJE15030G
Opis
TRANS NPN 150V 8A TO-220
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tranzystory - bipolarne (BJT) - pojedyncze NPN 150 V 8 A 30MHz 50 W Otwór przelotowy TO-220
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MJE15030G Modele
Kategoria
Wzmocnienie stałoprądowe (hFE) (min.) @ Ic, Vce
20 przy 4A, 2V
Prod.
Moc - maks.
50 W
Opakowanie
Rurka
Częstotliwość - przejścia
30MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ tranzystora
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
8 A
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
150 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Nasycenie Vce (maks.) przy Ib, Ic
500mV przy 100mA, 1A