MC78M15CTG
Numer produktu DigiKey
MC78M15CTGOS-ND
Producent
Numer produktu producenta
MC78M15CTG
Opis
IC REG LINEAR 15V 500MA TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA TO-220
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MC78M15CTG Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
PSRR
70dB (120Hz)
Opakowanie
Rurka
Funkcje ochronne
Nadmierna temperatura, zwarcie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Konfiguracja wyjściowa
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Liczba regulatorów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Napięcie - wejściowe (maks.)
35V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
15V
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Zapas fabryczny: 31 021
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 19 113 wyświetl teraz
Te zapasy są dostępne u dostawcy i mogą być dostępne dla firmy DigiKey po otrzymaniu zamówienia.
Rurka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
19 113W magazynie