MBRS1100T3G
Numer produktu DigiKey
MBRS1100T3GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MBRS1100T3GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MBRS1100T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MBRS1100T3G
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 1A Montaż powierzchniowy SMB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MBRS1100T3G Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
SMB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
750 mV @ 1 A