MBRB8H100T4G
Numer produktu DigiKey
MBRB8H100T4GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MBRB8H100T4GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MBRB8H100T4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MBRB8H100T4G
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 8A Montaż powierzchniowy D2PAK
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
4.5 µA @ 100 V
Seria
Pojemność przy Vr, F
600pF przy 4V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
D2PAK
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
8A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
710 mV @ 8 A