MBR30H100MFST3G
Numer produktu DigiKey
488-MBR30H100MFST3GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-MBR30H100MFST3GCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-MBR30H100MFST3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MBR30H100MFST3G
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 30A 5DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 30A Montaż powierzchniowy 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MBR30H100MFST3G Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
30A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 30 A