FQB34N20LTM
Numer produktu DigiKey
FQB34N20LTMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
FQB34N20LTMCT-ND - Taśma cięta (CT)
FQB34N20LTMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FQB34N20LTM
Opis
MOSFET N-CH 200V 31A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 200 V 31A (Tc) 3,13W (Ta), 180W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263 (D2PAK)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FQB34N20LTM Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
72 nC @ 5 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3900 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
3,13W (Ta), 180W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263 (D2PAK)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
75mOhm przy 15,5A, 10V