FOD3150TSR2V | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | FOD3150TSR2V |
Opis | OPTOISO 5KV 1CH GATE DVR 8SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1,5A Sterowniki bramek Sprzężenie optyczne 5000Vrms 1 Kanał 8-SMD |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | FOD3150TSR2V Modele |
Kategoria | Prąd - wyjściowy wysoki, niski 1A, 1A |
Prod. | Prąd - szczytowy wyjściowy 1,5A |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.) 1,5V |
Status części Aktywny | Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.) 25 mA |
Technologia Sprzężenie optyczne | Napięcie - wyjściowe zasilania 15V - 30V |
Liczba kanałów 1 | Temperatura robocza -40°C - 100°C |
Napięcie - izolacji 5000Vrms | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Odporność na stany nieustalone w trybie wspólnym (min.) 20kV/µs | Obudowa / skrzynia 8-SMD, Gull Wing |