FOD3150TSR2V
Numer produktu DigiKey
FOD3150TSR2VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
FOD3150TSR2VCT-ND - Taśma cięta (CT)
FOD3150TSR2VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FOD3150TSR2V
Opis
OPTOISO 5KV 1CH GATE DVR 8SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,5A Sterowniki bramek Sprzężenie optyczne 5000Vrms 1 Kanał 8-SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FOD3150TSR2V Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
1A, 1A
Prod.
Prąd - szczytowy wyjściowy
1,5A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,5V
Status części
Aktywny
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
25 mA
Technologia
Sprzężenie optyczne
Napięcie - wyjściowe zasilania
15V - 30V
Liczba kanałów
1
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Napięcie - izolacji
5000Vrms
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Odporność na stany nieustalone w trybie wspólnym (min.)
20kV/µs