FGY60T120SWD
Numer produktu DigiKey
488-FGY60T120SWD-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGY60T120SWD
Opis
IGBT FS 1200V 105A TO-247-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Stoper polowy 1200 V 105 A 635 W Otwór przelotowy TO-247-3
Kategoria
Energia przełączania
5,7mJ (wł.), 2,8mJ (wył.)
Ładunek bramki
174 nC
Status części
Aktywny
Td (wł./wył.) przy 25°C
28,8ns/153,6ns
Warunki probiercze
600V, 60A, 4,7Ohm, 15V
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Czas regeneracji wstecznej (trr)
200 ns
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
105 A
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
240 A
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
2V przy 15A, 60A
Moc - maks.
635 W