FGY140T120SWD
Numer produktu DigiKey
488-FGY140T120SWD-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGY140T120SWD
Opis
IGBT FS 1200V 280A TO-247-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Stoper polowy 1200 V 280 A 1150 W Otwór przelotowy TO-247-3
Kategoria
Energia przełączania
4,7mJ (wł.), 2,3mJ (wył.)
Ładunek bramki
415.4 nC
Status części
Aktywny
Td (wł./wył.) przy 25°C
59,2ns/249,6ns
Warunki probiercze
600V, 140A, 4,7Ohm, 15V
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Czas regeneracji wstecznej (trr)
307.3 ns
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
280 A
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
560 A
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
2V przy 15V, 140A
Moc - maks.
1150 W