FGY100T120RWD
Numer produktu DigiKey
488-FGY100T120RWD-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGY100T120RWD
Opis
IGBT FS 1200V 200A TO-247-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Stoper polowy 1200 V 200 A 1495 W Otwór przelotowy TO-247-3
Kategoria
Energia przełączania
8,13mJ (wł.), 7,05mJ (wył.)
Producent
onsemi
Typ wejścia
Standard
Opakowanie
Rurka
Ładunek bramki
427 nC
Status części
Aktywny
Td (wł./wył.) przy 25°C
80ns/364ns
Typ IGBT
Stoper polowy
Warunki probiercze
600V, 100A, 4,7Ohm, 15V
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Czas regeneracji wstecznej (trr)
347 ns
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
200 A
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
300 A
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,75V przy 15V, 100A
Obudowa / skrzynia
TO-247-3, wariant
Moc - maks.
1495 W