FGHL60T120RWD
Numer produktu DigiKey
488-FGHL60T120RWD-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGHL60T120RWD
Opis
IGBT FS 1200V 120A TO-247-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Stoper polowy 1200 V 120 A 833 W Otwór przelotowy TO-247-3
Kategoria
Energia przełączania
4,5mJ (wł.), 3,4mJ (wył.)
Ładunek bramki
256 nC
Status części
Aktywny
Td (wł./wył.) przy 25°C
51ns/250ns
Typ IGBT
Stoper polowy
Warunki probiercze
600V, 60A, 4,7Ohm, 15V
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Czas regeneracji wstecznej (trr)
257 ns
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
120 A
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
180 A
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,8V przy 15V, 60A
Obudowa / skrzynia
TO-247-3
Moc - maks.
833 W