FGHL40T120RWD
Numer produktu DigiKey
488-FGHL40T120RWD-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGHL40T120RWD
Opis
IGBT FIELD STOP 1200V 80A TO-247
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Stoper polowy 1200 V 80 A 600 W Otwór przelotowy TO-247-3
Kategoria
Energia przełączania
2,9mJ (wł.), 2,1mJ (wył.)
Ładunek bramki
174 nC
Status części
Aktywny
Td (wł./wył.) przy 25°C
38ns/184ns
Typ IGBT
Stoper polowy
Warunki probiercze
600V, 40A, 4,7Ohm, 15V
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Czas regeneracji wstecznej (trr)
248 ns
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
80 A
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
120 A
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,8V przy 15V, 40,3A
Obudowa / skrzynia
TO-247-3
Moc - maks.
600 W