FGH40T120SQDNL4
Numer produktu DigiKey
FGH40T120SQDNL4OS-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGH40T120SQDNL4
Opis
IGBT TRENCH FS 1200V 160A TO-247
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Ogranicznik pola wykopu 1200 V 160 A 454 W Otwór przelotowy TO-247-4L
Kategoria
Typ wejścia
Standard
Producent
onsemi
Ładunek bramki
221 nC
Opakowanie
Rurka
Td (wł./wył.) przy 25°C
46ns/220ns
Status części
Aktywny
Warunki probiercze
600V, 40A, 10Ohm, 15V
Typ IGBT
Ogranicznik pola wykopu
Czas regeneracji wstecznej (trr)
166 ns
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
160 A
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
160 A
Obudowa / skrzynia
TO-247-4
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,95V przy 15V, 40A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247-4L
Moc - maks.
454 W