FDMT800150DC
Numer produktu DigiKey
FDMT800150DCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
FDMT800150DCCT-ND - Taśma cięta (CT)
FDMT800150DCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FDMT800150DC
Opis
MOSFET N-CH 150V 15A/99A 8DUAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 150 V 15A (Ta), 99A (Tc) 3,2W (Ta), 156W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-Dual Cool™88
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FDMT800150DC Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
108 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
8205 pF @ 75 V
Straty mocy (maks.)
3,2W (Ta), 156W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
150 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-Dual Cool™88
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
6,5mOhm przy 15A, 10V