FDMS86202ET120
Numer produktu DigiKey
FDMS86202ET120TR-ND - Taśma i szpula (TR)
FDMS86202ET120CT-ND - Taśma cięta (CT)
FDMS86202ET120DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FDMS86202ET120
Opis
MOSFET N-CH 120V 13.5/102A PWR56
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 120 V 13,5A (Ta), 102A (Tc) 3,3W (Ta), 187W (Tc) Montaż powierzchniowy PQFN (5x6)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
64 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
4585 pF @ 60 V
Straty mocy (maks.)
3,3W (Ta), 187W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
120 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PQFN (5x6)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
7,2mOhm przy 13,5A, 10V