FDB024N08BL7
Numer produktu DigiKey
FDB024N08BL7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
FDB024N08BL7CT-ND - Taśma cięta (CT)
FDB024N08BL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FDB024N08BL7
Opis
MOSFET N-CH 80V 120A TO263-7
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 80 V 120A (Tc) 246W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263-7
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
178 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
13530 pF @ 40 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
246W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263-7
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,4mOhm przy 100A, 10V