BZX79C2V4
Numer produktu DigiKey
BZX79C2V4-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZX79C2V4
Opis
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 2.4 V 500 mW ±5% Otwór przelotowy DO-35
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 1 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 100 mA
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 200°C
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-35
Moc - maks.
500 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
100 Ohms