BAS40LT3G jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Diodes Incorporated
Infineon Technologies
W magazynie: 16
W magazynie: 10
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diody 40 V 120mA Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BAS40LT3G
Numer produktu DigiKey
BAS40LT3G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BAS40LT3G
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT233
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BAS40LT3G Modele
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 25 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy Vr, F
5pF przy 1V, 1MHz
Status części
Nieaktualne
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
120mA
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 40 mA