BAS40-04LT1G
Numer produktu DigiKey
BAS40-04LT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
BAS40-04LT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
BAS40-04LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAS40-04LT1G
Opis
DIODE ARR SCHOTT 40V 120MA SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, połączenie szeregowe 40 V 120mA (=) Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BAS40-04LT1G Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 40 mA
Producent
onsemi
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 25 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Konfiguracja diody
1 para, połączenie szeregowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
120mA (=)