BAS40-04LT1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
onsemi
W magazynie: 826 617
Arkusz danych
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 18 470
Arkusz danych
Similar
Matryca diodowa 1 para, połączenie szeregowe 40 V 120mA (=) Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BAS40-04LT1
Numer produktu DigiKey
BAS40-04LT1OSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BAS40-04LT1
Opis
DIODE ARR SCHOTT 40V 120MA SOT23
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BAS40-04LT1 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 40 mA
Producent
onsemi
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 25 V
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Konfiguracja diody
1 para, połączenie szeregowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
120mA (=)