PH1-230/120-051 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
W magazynie: 1 307
Arkusz danych
Similar
Molex
W magazynie: 8 427
Arkusz danych
3M
Preci-Dip
W magazynie: 39
Preci-Dip
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 22
Amphenol CS (FCI)
Listwa złącza Otwór przelotowy 5 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PH1-230/120-051
Numer produktu DigiKey
PH1-230/120-051-ND
Producent
Numer produktu producenta
PH1-230/120-051
Opis
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,450" (11,43mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V