OSTVO103150 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla OSTVO103150 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OSTVO103150
Numer produktu DigiKey
OSTVO103150-ND
Producent
Numer produktu producenta
OSTVO103150
Opis
TERM BLOCK HDR 10POS 3.81MM
Szczegółowy opis
10 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,150" (3,81mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
On Shore Technology Inc.
Prąd - UL
10 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
10
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
5
Materiał styku
Mosiądz
Liczba poziomów
2
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,150" (3,81mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,862" (21,89mm)