OSTVK145150 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Assmann WSW Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla OSTVK145150 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OSTVK145150
Numer produktu DigiKey
OSTVK145150-ND
Producent
Numer produktu producenta
OSTVK145150
Opis
TERM BLOCK HDR 14POS 5.08MM
Szczegółowy opis
14 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) 45° Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
On Shore Technology Inc.
Prąd - UL
15 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
14
Materiał styku
Mosiądz
Pozycje na poziom
14
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Liczba poziomów
1
Długość tylnej części styku
0,161" (4,10mm)
Raster
0,200" (5,08mm)
Wysokość izolacji
0,571" (14,50mm)
Orientacja listwy
45°
Bazowy numer produktu
Styl zakończenia
Lutowany
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
EDSTLZ990/14On Shore Technology Inc.0ED1919-ND7,88760 złBezpośrednie
A-TB508-VK14Assmann WSW Components0A-TB508-VK14-ND4,83861 złSimilar