Ilustracja dla OSTVE023150 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OSTVE023150
Numer produktu DigiKey
OSTVE023150-ND
Producent
Numer produktu producenta
OSTVE023150
Opis
TERM BLOCK HDR 2POS 3.81MM
Szczegółowy opis
2 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,150" (3,81mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
On Shore Technology Inc.
Prąd - UL
8 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
2
Materiał styku
Mosiądz
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,150" (3,81mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,433" (11,00mm)