Ilustracja dla OSTV7133150 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OSTV7133150
Numer produktu DigiKey
OSTV7133150-ND
Producent
Numer produktu producenta
OSTV7133150
Opis
TERM BLOCK HDR 13POS 3.81MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, gniazda żeńskie 0,150" (3,81mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
On Shore Technology Inc.
Prąd - UL
8 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Typ
Listwa, gniazda żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
13
Materiał styku
Brąz fosforowy
Pozycje na poziom
13
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Liczba poziomów
1
Długość tylnej części styku
0,134" (3,40mm)
Raster
0,150" (3,81mm)
Wysokość izolacji
0,571" (14,50mm)