OSTOQ197051 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Assmann WSW Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla OSTOQ197051 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OSTOQ197051
Numer produktu DigiKey
OSTOQ197051-ND
Producent
Numer produktu producenta
OSTOQ197051
Opis
TERM BLOCK HDR 19POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony) 0,197" (5,00mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Kategoria
Styl zakończenia
Lutowany
Producent
On Shore Technology Inc.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony)
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
19
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Pozycje na poziom
19
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Liczba poziomów
1
Wysokość izolacji
0,157" (4,00mm)
Raster
0,197" (5,00mm)
Bazowy numer produktu
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
A-TB500-OQ19CHAssmann WSW Components0A-TB500-OQ19CH-ND3,07094 złSimilar