Ilustracja dla OSTOQ10A050 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OSTOQ10A050
Numer produktu DigiKey
OSTOQ10A050-ND
Producent
Numer produktu producenta
OSTOQ10A050
Opis
TERM BLOCK HDR 10POS 7.50MM
Szczegółowy opis
10 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony) 0,295" (7,50mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Styl zakończenia
Lutowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony)
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
10
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Pozycje na poziom
10
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Liczba poziomów
1
Wysokość izolacji
0,157" (4,00mm)
Raster
0,295" (7,50mm)