Ilustracja dla OSTHI130051 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OSTHI130051
Numer produktu DigiKey
OSTHI130051-ND
Producent
Numer produktu producenta
OSTHI130051
Opis
TERM BLOCK PLUG 13POS 5MM
Szczegółowy opis
13 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,197" (5,00mm) Swobodnie zwisające (liniowe)
Raster
0,197" (5,00mm)
Seria
Styl zakończenia
Bezśrubowy - klatka sprężynowa, zacisk napinający
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Napięcie - UL
300 V