Ilustracja dla OSTHI030051 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OSTHI030051
Numer produktu DigiKey
OSTHI030051-ND
Producent
Numer produktu producenta
OSTHI030051
Opis
TERM BLOCK PLUG 3POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,197" (5,00mm) Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Liczba poziomów
1
Producent
On Shore Technology Inc.
Raster
0,197" (5,00mm)
Seria
Styl zakończenia
Bezśrubowy - klatka sprężynowa, zacisk napinający
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Napięcie - UL
300 V