EDSTLZ990/17 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
17 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) 45° 45° Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EDSTLZ990/17
Numer produktu DigiKey
ED1922-ND
Producent
Numer produktu producenta
EDSTLZ990/17
Opis
TERM BLOCK HDR 17POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Orientacja listwy
45°
Producent
On Shore Technology Inc.
Wejście przewodu wtyczki
45°
Seria
Styl zakończenia
Lutowany
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Napięcie - UL
300 V
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Liczba pozycji
17
Materiał obudowy
Poliamid (PA), nylon
Pozycje na poziom
17
Długość tylnej części styku
0,161" (4,10mm)
Liczba poziomów
1
Wysokość izolacji
0,571" (14,50mm)
Raster
0,200" (5,08mm)