EDSTL132/24 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 69
Arkusz danych
Similar
Assmann WSW Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla EDSTL132/24 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EDSTL132/24
Numer produktu DigiKey
ED2665-ND
Producent
Numer produktu producenta
EDSTL132/24
Opis
TERM BLOCK HDR 24POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, nieosłonięte 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Orientacja listwy
Pionowe
Producent
On Shore Technology Inc.
Styl zakończenia
Lutowany
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - UL
300 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, nieosłonięte
Materiał obudowy
Stop miedzi i cynku
Liczba pozycji
24
Długość tylnej części styku
0,130" (3,30mm)
Pozycje na poziom
24
Wysokość izolacji
0,130" (3,30mm)
Liczba poziomów
1
Bazowy numer produktu
Raster
0,197" (5,00mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
OSTOP240200On Shore Technology Inc.69ED2674-ND7,76000 złBezpośrednie
A-TB500-OP24Assmann WSW Components0A-TB500-OP24-ND2,73858 złSimilar