V-16G2-1C25-L(R)
Numer produktu DigiKey
V-16G2-1C25-L(R)-ND
Producent
Numer produktu producenta
V-16G2-1C25-L(R)
Opis
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik SPDT Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187" (4,7mm)
Producent
Omron Electronics Inc-EMC Div
Stopień ochrony
IP40
Seria
Siła robocza
125gf
Opakowanie
Zbiorcze
Siła zwalniania
14gf
Status części
Nieaktualne
Pozycja robocza
0,600" (15,2mm)
Obwód
SPDT
Skok wstępny
0,157" (4,0mm)
Funkcja przełącznika
On-Mom
Skok różnicowy
0,060" (1,5mm)
Prąd znamionowy (A)
16A (~), 100mA (=)
Wychylenie
0,062" (1,6mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Okres trwałości mechanicznej
50000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
125 V
Okres trwałości elektrycznej
100000 cykli
Typ aktuatora
Dźwignia, prosta
Temperatura robocza
-25°C - 80°C