G9KA1AEDC24
Numer produktu DigiKey
39-G9KA1AEDC24-ND
Producent
Numer produktu producenta
G9KA1AEDC24
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 300A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G9KA1AEDC24 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Typ mocowania
Czas pracy
30 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
10 ms
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
300 A
Materiał styku
Stop srebra, nie zawiera kadmu
Napięcie przełączania
1000V~ (maks.)
Agencja zatwierdzająca
CQC, TUV, UL
Obciążenie - maks. przełączanie
300000VA
Typ przekaźnika
Prąd cewki
208 mA
Rezystancja cewki
115.2 Ohms