G7L-2A-TUB-J-CB-AC12
Numer produktu DigiKey
39-G7L-2A-TUB-J-CB-AC12-ND
Producent
Numer produktu producenta
G7L-2A-TUB-J-CB-AC12
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPST-NO (2 Form A) 12V~ Cewka Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G7L-2A-TUB-J-CB-AC12 Modele
Kategoria
Funkcje
Przycisk testu
Prod.
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Seria
Izolacja cewki
Klasa B
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia działania
9V~
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,8V~
Typ mocowania
Czas pracy
30 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
30 ms
Forma styku
DPST-NO (2 Form A)
Temperatura robocza
-25°C - 60°C
Prąd znamionowy styku
25 A
Materiał styku
Stop srebra
Napięcie przełączania
250V~ (maks.)
Agencja zatwierdzająca
CSA, TUV, UR
Obciążenie - maks. przełączanie
6250VA
Typ przekaźnika
Prąd cewki
142 mA
Rezystancja cewki
75 Ohms