G7L-2A-BJ AC100/120
Numer produktu DigiKey
Z11083-ND
Producent
Numer produktu producenta
G7L-2A-BJ AC100/120
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 120V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPST-NO (2 Form A) 120V~ Cewka Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G7L-2A-BJ AC100/120 Modele
Kategoria
Funkcje
Przycisk testu
Prod.
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Seria
Napięcie wymuszenia działania
75V~
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
18V~
Status części
Aktywny
Czas pracy
30 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
30 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-25°C - 60°C
Forma styku
DPST-NO (2 Form A)
Materiał styku
Stop srebra
Prąd znamionowy styku
25 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, TUV, UR
Napięcie przełączania
250V~ (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
6250VA
Rezystancja cewki
5.26 kOhms
Prąd cewki
20.4 mA