G7L-1A-T-CB-AC100/120
Numer produktu DigiKey
39-G7L-1A-T-CB-AC100/120-ND
Producent
Numer produktu producenta
G7L-1A-T-CB-AC100/120
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 120V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 120V~ Cewka Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G7L-1A-T-CB-AC100/120 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Prod.
Izolacja cewki
Klasa B
Seria
Napięcie wymuszenia działania
75V~
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
18V~
Status części
Aktywny
Czas pracy
30 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
30 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-25°C - 60°C
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Materiał styku
Stop srebra
Prąd znamionowy styku
30 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, TUV, UR
Napięcie przełączania
250V~ (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
7500VA
Rezystancja cewki
5.26 kOhms
Prąd cewki
20.4 mA