G5RL-1-E AC115/120
G5RL-1-E AC115/120
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G5RL-1-E AC115/120
Numer produktu DigiKey
Z2312-ND
Producent
Numer produktu producenta
G5RL-1-E AC115/120
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 120V
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 120V~ Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G5RL-1-E AC115/120 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Napięcie wymuszenia działania
90V~
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
18V~
Status części
Aktywny
Czas pracy
15 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
5 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Stop srebra
Prąd znamionowy styku
16 A
Agencja zatwierdzająca
CQC, CSA, cURus, UR, VDE
Napięcie przełączania
250V~, 24V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
4000VA, 384W
Rezystancja cewki
11.6 kOhms
Prąd cewki
6.3 mA