G3VM-401VY jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Omron Electronics Inc-EMC Div
W magazynie: 1 823
Arkusz danych
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0,179", 4,55mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
MOS FET Relay Module G3VM-66M
G3VM-401VY
Numer produktu DigiKey
G3VM-401VY-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
G3VM-401VY
Opis
SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-400V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G3VM-401VY Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
1,27V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
0 V ~ 400 V
Seria
Prąd obciążenia
110 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
65 Ohms
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Gull Wing
Temperatura robocza
-40°C - 85°C