G3VM-201G2(TR)
Numer produktu DigiKey
Z4070TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Z4070CT-ND - Taśma cięta (CT)
Z4070DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
G3VM-201G2(TR)
Opis
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-200V
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0,173", 4,40mm)
Modele EDA/CAD
G3VM-201G2(TR) Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
1,27V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
0 V ~ 200 V
Seria
Prąd obciążenia
200 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
8 Ohms
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Gull Wing
Temperatura robocza
-40°C - 85°C