G3VM-101LR nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Omron Electronics Inc-EMC Div
W magazynie: 3 796
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Omron Electronics Inc-EMC Div
W magazynie: 1 805
Arkusz danych
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0,165", 4,20mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
MOS FET Relay Module G3VM-66M
G3VM-101LR
Numer produktu DigiKey
Z8593-ND
Producent
Numer produktu producenta
G3VM-101LR
Opis
SSR RELAY SPST-NO 80MA 0-100V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
G3VM-101LR Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
1,15V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
0 V ~ 100 V
Seria
Prąd obciążenia
80 mA
Opakowanie
Zbiorcze
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
14 Ohms
Status części
Ostatnio kupiono
Styl zakończenia
Wypustka SMD (SMT)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-40°C - 110°C