G2R-2-DC24
G2R-2-DC24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-2 DC24
Numer produktu DigiKey
39-G2R-2DC24-ND
Producent
Numer produktu producenta
G2R-2 DC24
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G2R-2 DC24 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Napięcie wymuszenia działania
16,8V=
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia zwolnienia
3,6V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
15 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
5 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Stop srebra
Prąd znamionowy styku
5 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, TUV, UR, VDE
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
1900VA, 625W
Rezystancja cewki
1.1 kOhms
Prąd cewki
21.8 mA