D3V-16-2C25
Numer produktu DigiKey
Z4827-ND
Producent
Numer produktu producenta
D3V-16-2C25
Opis
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V
Szczegółowy opis
Przełącznik SPST-NC Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
D3V-16-2C25 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187" (4,7mm)
Siła robocza
200gf
Siła zwalniania
50gf
Pozycja robocza
0,579" (14,7mm)
Obwód
SPST-NC
Skok wstępny
0,047" (1,2mm)
Skok różnicowy
0,016" (0,4mm)
Prąd znamionowy (A)
16A (~), 600mA (=)
Wychylenie
0,040" (1,0mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Napięcie znamionowe - prąd stały
125 V
Temperatura robocza
-25°C - 105°C