D3V-16-1C26-K
Numer produktu DigiKey
Z8578-ND
Producent
Numer produktu producenta
D3V-16-1C26-K
Opis
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Szczegółowy opis
Przełącznik SPDT Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187" (4,7mm)
Siła robocza
400gf
Siła zwalniania
80gf
Pozycja robocza
0,579" (14,7mm)
Obwód
SPDT
Skok wstępny
0,047" (1,2mm)
Skok różnicowy
0,016" (0,4mm)
Prąd znamionowy (A)
16A (~), 10A (=)
Wychylenie
0,040" (1,0mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 V
Temperatura robocza
-25°C - 105°C