D3V-16-1C24-K
Numer produktu DigiKey
Z4494-ND
Producent
Numer produktu producenta
D3V-16-1C24-K
Opis
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik SPDT Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187" (4,7mm)
Producent
Omron Electronics Inc-EMC Div
Stopień ochrony
IP40
Seria
Siła robocza
100gf
Opakowanie
Zbiorcze
Siła zwalniania
15gf
Status części
Aktywny
Pozycja robocza
0,579" (14,7mm)
Obwód
SPDT
Skok wstępny
0,047" (1,2mm)
Funkcja przełącznika
On-Mom
Skok różnicowy
0,016" (0,4mm)
Prąd znamionowy (A)
16A (~), 600mA (=)
Wychylenie
0,040" (1,0mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Okres trwałości mechanicznej
10000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
125 V
Okres trwałości elektrycznej
100000 cykli
Typ aktuatora
Okrągłe (popychacz kołka)
Temperatura robocza
-25°C - 105°C