Z-15GD55-B
Z-15GD55-B
Z-15GD55-B
Numer produktu DigiKey
SW1004-ND
Producent
Numer produktu producenta
Z-15GD55-B
Opis
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik SPDT Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Z-15GD55-B Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Producent
Omron Automation and Safety
Stopień ochrony
IP62
Seria
Siła robocza
540gf
Opakowanie
Taca
Siła zwalniania
114gf
Status części
Aktywny
Pozycja robocza
0,846" (21,5mm)
Obwód
SPDT
Skok wstępny
0,071" (1,8mm)
Funkcja przełącznika
On-Mom
Skok różnicowy
0,002" (0,05mm)
Prąd znamionowy (A)
15A (~), 6A (=)
Wychylenie
0,062" (1,6mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Okres trwałości mechanicznej
20000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 V
Okres trwałości elektrycznej
500000 cykli
Typ aktuatora
Okrągłe (popychacz kołka)
Temperatura robocza
-15°C - 80°C