S8FS-G60024CD
Numer produktu DigiKey
Z7858-ND
Producent
Numer produktu producenta
S8FS-G60024CD
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 600W
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 27A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S8FS-G60024CD Modele
Kategoria
Moc (W)
600W
Producent
Omron Automation and Safety
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
90%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
7,48" x 1,66" x 4,02" (170,0mm x 42,2mm x 102,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV, UL
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
27A