MY2K-AC100
Numer produktu DigiKey
Z10461-ND
Producent
Numer produktu producenta
MY2K-AC100
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 100V~ Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Prąd cewki
6.9 mA
Prod.
Typ cewki
Zatrzaskiwanie, podwójna cewka
Seria
Styl zakończenia
Wstawka
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia działania
80V~
Czas pracy
30 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
30 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-55°C - 60°C
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, LR, UR, TUV, VDE
Prąd znamionowy styku
3 A
Typ przekaźnika
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Rezystancja cewki
5.4 kOhms
Obciążenie - maks. przełączanie
750VA, 375W