MY2K-02-DC24 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
W magazynie: 0
Arkusz danych
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
MY2K-02-DC24
Numer produktu DigiKey
Z10460-ND
Producent
Numer produktu producenta
MY2K-02-DC24
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd cewki
52 mA
Prod.
Typ cewki
Zatrzaskiwanie, podwójna cewka
Seria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
15 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
15 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-55°C - 60°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, LR, UR, TUV, VDE
Prąd znamionowy styku
3 A
Typ przekaźnika
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Rezystancja cewki
470 Ohms
Obciążenie - maks. przełączanie
750VA, 375W